KVĚTINová aranžmá z imitací květin PRO INDUSTRIÁLNÍ A NETRADIČNÍ OBJEKTY   -  pronájem  krátkodobý,  dlouhodobý  i  prodej                                                                              
DESIGNOVÉ PŘEDMĚTY A
INTERIÉROVÝ DESIGN

NAŠE KVĚTINOVÁ ARANŽMÁ A JEJICH UMÍSTĚNÍ DOKÁŽÍ VÍC NEŽ JEN ZKRÁŠLIT PROSTOR. PRACUJÍ S ENERGIÍ A VZORCI LIDSKÉHO CHOVÁNÍ.

KAŽDÝ tvar, barva, druh  úhel mají určitý hlubší smysl.. svoji filozofii. Každý návrh sleduje určitý cíl. Design umí nasměrovat, usměrnit, povzbudit, uvolnit, zadržet.. Zkrátka dokáže všechno, co je potřeba k dosažení konečné atmosféry, ke splnění konečného úkolu.

Květinová aranžmá a designdokáží ze všedního místa vytvořit JEDINEČNÝ PROSTOR. Umí jej naplnit chutí k přemýšlení nebo naopak ke snění, ralaxu nebo místo vzpruží a rozproudí strnulou scénu.

Specializujeme se na "VÝROBU" ATMOSFÉRY a dosažení žádoucího výstupu. Přimějeme-li tělo k určitému stavu mysl jej následuje.. Uvolní-li se svalové napětí, mysl se automaticky uklidní. Tímto způsobem lze pracovat všemi směry. Lze podpořit prodej i pracovní výkony, lze zharmonizovat mezilidské vztahy aj.

Tahkle kouzelný design je..

🖤

NEMĚLI BYCHOM SI NAMLOUVAT, ŽE MUSÍME ČINIT OBROVSKÉ VĚCI.. STAČÍ MALÉ, ALE S OBROVSKOU LÁSKOU..
KDYŽ NENÍ PRÁCE PROTKANÁ LÁSKOU, JE ZBYTEČNÁ..
MATKA TEREZA
ČÍM JSTE JE TO, ČÍM JSTE BYLI, A ČÍM BUDETE JE TO, CO DĚLÁTE TEĎ..
BUDDHA

JAK FUNGUJE SPOLUPRÁCE S NÁMI?

  • Prohlédneme si s kolegyní prostor/y.
  • Vyčleníme si chvíli na sledování provozu - pohybu osob aj. (Pokud by aranžmá mělo překážet, je to kontraproduktivní)
  • Seznámíme se s požadovaným úkolem. Tj. co přesně klient potřebuje (přimět osoby soustředit se do určitých míst, potlačit některé sektory, zrychlit energii, navodit klid atd.)
  • Podle velikosti aranžmá Vám navrhneme nejlepší způsob instalace. V některých případech je z převozních důvodů nezbytné "vystavět" aranžmá přímo na místě určení.
  • Domluvíme se, zda je konkrétně pro Vás výhodnější pronájem či odkoupení aranžmá. Zda půjde o jednorázovou instalaci (módní přehlídka, setkání, ples..) nebo o pravidelnou péči - tedy výměnu 4 x v roce, podle ročního období.
  • Během několika dní připravíme návrh řešení včetně ceny a termínu dodání/instalace. Květinová aranžmá se pohybují od velikosti 30cm do přibližně 2,5 m bez nádoby a případných podstavců
  • Budete-li si přát, můžeme zajistit další dekorace.
  • Rády se ujmeme i dispozičního řešení prostoru.
  • DÁLE NAVRHUJEME ŘEŠENÍ INTERIÉRU, NAVRHNEME/PŘÍPADNĚ VYHLEDÁME VHODNÉ ZAŘIZOVACÍ PŘEDMĚTY A DESIGNOVÉ PRVKY.
  • Každou zakázku zpracováváme individuálně s ohledem na prostor, účel a zachování bezpečnosti provozu/pohybu osob aj. Od momentu schválení návrhu se  o nic nestaráte, dovoz, instalaci a deinstalaci s odvozem zajistíme sami. K práci od Vás nepotřebujeme žádnou součinnost vyjma zpřístupnění prostoru. A Vašeho úsměvu :).

Velmi ráda s Vámi možnosti proberu osobně nebo na 

tel.: 606 504 722, e-mail: janssend@seznam.cz, kontakt: Daniela Janssen

 

KVĚTINOVÁ ARANŽMÁ  Z IMITACÍ KVĚTIN PRO HISTORICKÉ  A KLASICKÉ  PROSTORY  -  pronájem  krátkodobý,  dlouhodobý  i  prodej
DESIGNOVÉ PŘEDMĚTY A  INTERIÉROVÝ DESIGN
Cena pronájmu VELIKOSTI " m"  S VÁZOU A PŘÍP.  DOPLŇKY,  INSTALACE A DEINSTALACE: OD  1  000,-kČ /MĚSÍC

Je jich stále hodně..zpustlých a zanedbaných sídel.. V tichosti čekají, až přijde někdo, kdo jim bude moci znovu vdechnout život. Čekají, až se těmi překrásnými místnostmi opět rozezní četné kroky a smích.. Až se v prvním patře rozvoní káva a zazní jemné tóny klavírní hudby.. 

Třeba bude možné také zaslechnout listování ve starých knihách..dotkonou se hedvábných polštářů..lehkých jako motýlí křídla..

A zcela jistě se bude dát přičichnout k četným kyticím, které - ač nejsou z pravého rostlého býlí - voní.  Opatřujeme je speciálnímiesencemi pro dokonalý požitek. Zejména jarní aranžmá bývají únikem do světa fantazie.

květinové instalace  z imitací květin  -   pronájem  krátkodobý,  dlouhodobý i  prodej
PRO HOTELY, WELLNES, RECEPCE..
Cena pronájmu VELIKOSTI " l"  S VÁZOU A PŘÍP.  DOPLŇKY,  INSTALACe A DEINSTALACe: OD 1 500,-kČ /MĚSÍC


dárkové kytice z imitací květin

"Trvanlivé" květiny vnesou příjemnou a poklidnou atmosféru nejen na kancelářské stoly. Složení květů a barvu vždy sladíme s místem určení a samozřejmě s preferencí zákazníka a daným rozpočtem. Stále více nacházejí oblibu pro svou stálost a pomalu se stávají plnohodnotným dárkem.

kytice pro větší  slavnosti z rostlých květin

Vážeme tak, aby kytice ladila s obdarovanou a aby se celkově snoubila s povahou slavnosti a ročním obdobím. Samozřejmě přání klienta respektujeme. Je však ale také možné a velmi vítané odsouhlasíme-li si rozpočet a ostatní už necháte na nás :).

svatební kytice z imitací květin

Srdcem každé naší "trvanlivé" kytice je menší či větší halouzka ze stromu s historií.. Nesou s sebou věčnou energii.. Pocházejí ze zámeckých parků, které kdysi někdo s láskou a péčí založil, staral se o ně..abychom my - o staletí později - mohli žasnout.. Přečkaly časy dobré i zlé, čelily vichřicím, mrazům i vedru, svými větvemi laskavě objímaly svět - děj se co děj..

Tuhle symboliku bychom Vám chtěly našimi kyticemi předat a protože je to kytice trvanlivá (z imitací), bude Vám v nezměněné podobě stále připomínat Váš kouzelný den a jistě bude krásnou dekorací např. Vaší ložnice.

design interiérů

 

Daniela Janssen  tel.: 606 504 722  e-mail: janssend@seznam.cz