JE JEN JEDEN SVĚT, ALE EXISTUJÍ MILIÓNY SVĚTŮ..


KAŽDÝ ČLOVĚK V SOBĚ NOSÍ TEN "SVŮJ".. VNÍMÁNÍ VŠEHO KOLEM SE LIŠÍ BYTOST OD BYTOSTI.. V HLAVĚ SE ODEHRÁVAJÍ RŮZNÉ "FILMY" ZASAHUJÍCÍ MINULOST A BLOUMAJÍCÍ V BUDOUNOSTI.. JE AŽ ŠOKUJÍCÍ, JAK MÁLO JSME VLASTNĚ PŘÍTOMNI V DANÉM OKAMŽIKU..

A přitom ten okamžik, je to jediné, kdy se opravdový život odehrává.. Svou prací a energií, kterou ji opřádám, se snažím "zastavit" čas a přimět nás - alespoň na malou chvíli -žít TADY A TEĎ.  

..V PŘEDCHOZÍM PROJEKTU RELAXAČNÍHO ÚTOČIŠTĚ LICHTENSTEINSKÉ STODOLE JSEM PROMÍTLA VZTAH K PŘÍRODĚ, KTERÁ, JAK SE MI ZDÁ, NENÍ ZATÍŽENA OTÁZKOU ČASU...BROUCI NEPROPÍRAJÍ MINULOST ANI SI NELÁMOU HLAVU S TÍM, CO BUDE. PROSTĚ ŽIJÍ.. A JE JEDNO JAK DLOUHO..

PŘÁLA BYCH SI SVOU ČINNOSTÍ ASPOŇ MALILINKO PŘISPĚT K LEPŠÍMU "TEĎ". ZASTAVME SE A VNÍMEJME NÁDHERNÁ DÍLA PŘÍRODY, VŠE JE PAK KRÁSNĚJŠÍ A BOHATĚJŠÍ.. JSME BOHATÍ, KDYŽ MÁME DNEŠEK. INSTALACEMI KVĚTINOVÝCH ARANŽMÁ A DESIGNEM VŮBECBYCH RÁDA NAVODILA POCIT SOUNÁLEŽITOSTI, VŠEZAHRNUJÍCÍ LÁSKY A DŮLEŽITÉHO VÝZNAMU KAŽDÉHO Z NÁS. VŽDYŤ..POKUD BUDEME UVNITŘ NADŠENÍ, NEZLOMÍ NÁS ANI PORYV SEVERÁKU.. ?

 

SLOVO "NEMOŽÉ" JE PRO MNE JEN SHLUK PÍSMEN..

Náladová koláž k mému království - k místu, kde budou z nápadů vznikat další a další projekty..pro radost a harmonii.. Díky za Vaši důvěru.. D.

MŮJ ATELIÉR.. V POČÁTEČNÍ FÁZI  :)

RÁDA VÁM BUDU K DISPOZICI PŘI HLEDÁNÍ NEJLEPŠÍHO DESIGNOVÉHO ŘEŠENÍ VAŠEHO KOMERČNÍHO PROJEKTU.

Daniela Janssen

Daniela Janssen  tel.: 606 504 722  e-mail: janssend@seznam.cz